U12 - první kvalifikační kolo o NF za námi

20171008_095824-1

Frýdek-Místek vs. Snakes Ostrava 30:80 (6:17, 12:44, 16:68)

Frýdek-Místek vs. BK Příbor 32:94 (12:30, 19:50, 21:74)

V sobotu jsme odehráli na domácí palubovce první kolo kvalifikace o Národní finále v kategorii U12. Ve skupině jsme se potkali s loňskými vicemistry republiky (Příbor) a Snakesem Ostrava. Oba celky jsou na tom momentálně lépe basketbalově než my. Musím ale říct, že kluci za dva měsíce, co jsme spolu, udělali velký pokrok. Bohužel momentálně na tyto celky nemáme. Ale věřím, že není všem dnům konec. Chtěl bych vyzdvihnout jednu čtvrtinu, a to tu poslední v prvním zápase proti Snakesu Ostrava. K houževnatému výkonu zavelel Marek Metz, který strhl celou svou pětku k velkému výkonu, kdy jsme poslední čtvrtinu vyhráli 14:12 a ukázali, že v budoucnu s námi musí určitě všichni počítat. Oboum soupeřům samozřejmě gratulujeme k zaslouženým výhrám.