28. 11. 2017 BK Snakes Frýdek-Místek 56 : 99 BK Příbor
2. 12. 2017 BK Snakes Frýdek-Místek 88 : 57 BC Nový Jičín

U15
5. 12. 2017 Basketpoint Frýdek-Místek 60 : 77 BK Příbor B
9. 12. 2017 Basketpoint Frýdek-Místek 48 : 64 BK Lipník
10. 12. 2017 Basketpoint Frýdek-Místek 75 : 86 BC Nový Jičín

Dnešním dnem ukončil tým složený ze tří ročníků první polovinu soutěže. Žákovskou ligu U14 jsme ukončili vítězstvím již minulou sobotu a dnes jsme úspěšně, ikdyž bez vítězství, ukončili i Nadregionální soutěž U15.

Utkání s Příborem:
V Příboru odehrála dvě "různá" družstva dvě utkání, proti dvoum odlišným soupeřům. V prvním utkání, jsme nebyli schopni udržet od začátku utkání se soupeřem krok. Byl rychlejší a fyzicky silnější. Nicméně, běhěm utkání u mnoha hráčů došlo k velkému nesoustředění a uspokojení s různými výmluvami. V druhém utkání, proti fyzicky slabšímu soupeři, jsme také nedokázali uspět. V tomto utkání vyhrál "strach z vítězství"!

Utkání s Lipníkem:
Se soupeřem z Lipníku jsme se utkali v sobotu na domácí palubovce. Soupeř přijel ve smíšené sestavě, která doopravdy překvapila. Soupeř, od začátku utkání, bránil s velkým odstupem a pro Nás bylo velmi těžké se donutit, v postupném útoku, hrát 1:1 do koše. Až v posledních 10ti minutách jsme se rozeběhnuli a dokázali jednoduše zakončit. Velikou pochvalu zaslouží jednoznačně děvčata, ze soupeřova družstva, za bojovnost a skvělou hru.

Během utkání také vystoupili místní mladé tanečnice, které Nás v táhli do "jiného světa". Sólová i skupinová vystoupení se jim vydařila na JEDNIČKU a nadchla všechny přítomné. Veliký DÍK za zorganizování těchto vystoupení patří paní Tvardkové.

Utkání s Novým Jičínem:
V obou venkovím utkání jsme nejspíše uspět nemohli. V sobotním utkání jsme jednoznačně dominovali rychlým protiútokem a jednoduchými zisky z obrany. Celkový výkon dnešního utkání hodnotím velmi pozitivně, a to i přes výsledkový neúspěch. Hráli jsme rychle dopředu a do kontaktu. Patrik Tyleček a Matěj Pobucký zářili na doskoku! Lesík (Marek Lesko) si ze soupeře dělal srandu, kdykoliv si usmyslel. Ze soupeřovy strany padlo mnoho nesmyslných střel, ale i mnoho jednoduchých a zbytečných. Přes jednoznačnou fyzickou výhodu jsme se dokázali udržet v utkání až do posledních minut. V posledních minutách chlapci udělali mnoho chyb, které byli zaviněny jejich hráčskou nevyspělostí. Tyto chyby jsou v tomto věku obvyklé a pochopitelné.

Děkuji všem rodičům, kteří se zúčastnili zápasů a přišli povzbudit své děti!