U10 DOKÁZALI PORAZIT OPAVU

BK SNAKES FRÝDEK-MÍSTEK - BK OPAVA 35:32
BK SNAKES FRÝDEK-MÍSTEK -  BK OPAVA 28:31

V neděli 22.dubna dopoledne zavítali na palubovku gymnázia Petra Bezruče hráči BK Opava, další z top týmů soutěže U10.A protože i naši kluci se už ledacos naučili, byly k vidění dva velmi zajímavé zápasy s dramatem až do konce.

První utkání začalo ve velkém stylu, jako by se hrálo play off NBA.Rychlé akce a přesná střelba na obou stranách bavily početnou diváckou kulisu na tribunách, kde seděli nejen rodiče, ale také zranění kluci,kteří do zápasu nemohli nastoupit a přišli podpořit své spoluhráče. Celé utkání měli lehce navrch hosté z Opavy,naši borci se drželi na dostřel a v závěru udeřili - 10 sekund!!! před koncem hrací doby padl vítězný koš a mohla tak propuknout radost z vítězství nad silným soupeřem.

Druhé utkání bylo zpočátku střelecky chudší. Oba týmy hledaly přesnou mušku,ale postupem času se přece jen rozstřílely. Závěr utkání měl tentokrát opačný průběh než první duel.Před poslední čtvrtinou vedli naši kluci 24:12, ale hostující borci předvedli v posledních minutách úžasnou stíhací jízdu a nakonec se radovali z vítězství oni.

Porážka ve druhém zápase ovšem nic nemění na tom,že naši hráči předvedli výborný a bojovný výkon, za což si zaslouží velký obdiv.